درباره ما در سایت بازارنقره

گالری نقره طاها، به پشتوانه ۳۰ سال تجربه در زمینه طلا و نقره و ارائه خدمات فروش جواهرات نقره کار خود را از سال ۱۳۹۵ در فروشگاه فیزیکی خود در شیراز آغاز نموده است. گالری نقره طاها به داشتن مشتریان ثابت خود مفتخر است و این را مدیون سرعت و کیفیت و اصالت و قیمت پایین محصولات می داند.

با توجه به تجربه در بازار طلا ما سعی کردیم مدلهایی که ارائه میدهیم دقیقا مدلهایی باشد که در بازار طلا مشابه ش وجود داشته باشد.
کارهای ما از نظر طراحی و ظرافت دقیقا شبیه طلا است و چون به دلیل گرانی طلا ، ظرفیت تولید طلا کم شده و اکثر کارگاههای طلاسازی در کنار ساخت طلا به ساخت نقره هم روی آوردن اکثر کارها در کارگاههای طلا سازی ساخته شده است.

گالری نقره طاها  (در فضای مجازی تحت عنوان بازارنقره) فعالیت خود را بر پایه اصل مشتری مداری از آغاز تاکنون با موفقیت ادامه داده است. و علاوه بر پرداخت امن و مطمئن به صورت آنلاین از طریق درگاه های پرداخت، با همکاری شرکت پست ایران امکان پرداخت درب منزل به صورت رایگان را برای مشتریان خود فراهم آورده است تا بتواند اطمینان و راحتی مشتریان را بیش از پیش جلب کند.

و اولین قدم را با تلاش برای اخذ نماد اعتماد الکترونیکی سازمان توسعه تجارت الکترونیکی وزارت معدن، صنعت و تجارت و تامین همه جانبه حقوق مشتریان برداشته است. امیدواریم که سزاوار اعتماد و نگاه مثبت شما به خویش نیز باشیم.

تقویت فرهنگ خرید اینترنتی و ایجاد انگیزه بیشتر در خریداران برای بهره مندی از مزایای خرید اینترنتی از راهبردهای کلیدی گالری نقره طاها می باشد. به یاد داشته باشیم که خرید از فروشگاه های اینترنتی معتبر علاوه بر کمک به رشد و تقویت فناوری به حمایت از بازار کار بسیاری از تولیدکنندگان و ارائه کنندگان خدمات جانبی در ایران نیز می انجامد.

مزیت های بازار نقره

قیمت محصولات ارائه شده توسط سایت بازارنقره با (حداقل % ۳۰ ارزان تر از بازار) برای علاقمندان به این محصول راه اندازی شده است. و نسبت به همه ی فروشگاه های زیورآلات پایین تر است. امیدواریم این کار رضایت شما مشتریان عزیز را به دنبال داشته باشد.

آدرس:

شیراز-خیابان احمدی-به طرف حرم-بعد از بازار زرگرها-گالری نقره طاها

کد پستی: ۷۱۳۹۸۷۳۵۵۶

پاسخگویی تلفنی : 
از ۹صبح الی ۹ شب